Керамічна черепиця, також відома як натуральна черепиця - найнадійніший та найдовговічніший покрівельний матеріал, визнаний у всьому світі. Термін служби експлуатації керамічної дахівки складає більше 100 років. Це підтверджено дахами старої Європи. Окрім довговічності, керамічна черепиця - це гарно, дахи виготовлені з натуральної черепиці - завжди виділяються з-поміж усіх інших, та підкреслюють витончений смак, та заможність домовласника. Така покрівля монтується з окремих черепиць, розхід яких в середньому складає від 10 до 15 штук/м.кв.

Керамічна черепиця виготовляється із глини, а глина в свою чергу має чудові теплоізоляційні характеристики. Наприклад, у порівнянні з іншими видами покрівельних матеріалів - натуральна черепиця буде значно дорожча. Але якщо порівняти тепловтрати, витрати на опалення, термін служби, - керамічна черепиця протягом 2 - 4 років експлуатації окупить цю різницю, особливо за умов розміщення під дахом жилих мансардних приміщень. Також для мансардних кімнат, глиняна черепиця - це чудова шумоізоляція, що захистить від дощу, граду та інших шумів.

На сьогоднішній день, доступні різноманітні моделі керамічної черепиці, а саме: класична хвиляста, старовинна марселька, бобровий хваст (рибна луска), або сучасна - плоска черепиця. За типами покриття, кераміка ділиться на: натуральну (червона, без покриття), ангобована (матова) - покриття що наноситься на черепицю та випікається з нею при температурі 1000оС, у цьому покритті є можливість обрати потрібний для вас колір, за рахунок широкої колірної гами. Також є елітне покриття - глазур, глянцевого типу. Його перевага в тому, що керамічна глазурована черепиця має виразний блиск, не вбирає вологість, та легше самоочищається. Золота середина - це ангобована натуральна черепиця, вона гарно виглядає, і ціни на таку черепицю відносно не високі, в середньому коливаються від 9 до 12 Євро/м.кв.

Середня вага керамічної черепиці, в залежності від виробника та моделі, знаходиться у межах 35-40 кг/м.кв. Гарантія на таку продукцію в основному складає 30 років. Відсоток відходу в такої покрівлі також буде незначним, у випадку слкдних конструкцій покрівель. В нас ви завжди можете замовити прорахунок натуральної керамічної черепиці у декількох варіантах комплектацій. Наша компанія взмозі запропонувати найкращі ціни на цю продукцію, адже ми є офіційним імпортером деяких виробників натуральної черепиці на тереторії України. Здійснюємо доставку по Івано-Франківській області: Калуш, Брошнів-Осада, Долина, Болехів, Галич, Бурштин, Рогатин, Тисмениця, Тлумач, Городенка, Бучач, Чортків, Надвірна, Делятин, Яремче, Буковель, Богородчани, Отинія, Коломия, Снятин, Заболотів, Рожнятів, Перегінське, Журавно та інші міста та села. Заміри, прорахунок та доставка при замовленні комплектації покрівлі - безкоштовні!

Монтаж керамічної черепиці.

Керамічна натуральна черепиця, ціни - Івано-Франківськ, Львів, Ужгород, Тернопіль, Чернівці

Піднятись до гори